Relaxing 1 Story Villa Hot Tub Bbq By The Strip Las Vegas

Las Vegas
Relaxing 1 Story Hot Tub Bbq By The Strip Vakantiehuis *

Relaxing 1 Story Villa Hot Tub Bbq By The Strip Las Vegas

363 South Tonopah Drive, Las Vegas, Verenigde Staten Kaart weergeven
De 3-slaapkamer Relaxing 1 Story Villa Hot Tub Bbq By The Strip Las Vegas bevindt zich op 25 minuten loopafstand van het Discovery Children's Museum en biedt een bubbelbad. De 160 m² grote villa biedt toegang tot een patio en nodigt gasten uit om de Las Vegas Springs Preserve te bezoeken, die op 2 km afstand ligt.
Het hart van Las Vegas kan worden bereikt in 30 minuten lopen van dit vakantiehuis, en cultuurgerichte locaties zoals het Zak Bagans Haunted Museum liggen op 30 minuten te voet ervandaan. Deze gesitueerde in Las Vegas Relaxing 1 Story Villa Hot Tub Bbq By The Strip is gelegen op afstand van 4 km tot gebedshuizen zoals het Treasure Island Hotel & Casino. Deze 2-badkamer accommodatie ligt op een rijafstand van 15 minuten van een top gezinsvriendelijke plek zoals Las Vegas Strip.
Relaxing 1 Story Villa Hot Tub Bbq By The Strip beschikt over een waterkoker, een koelkast en een oven in een complete keuken om te koken. Omelet House biedt Amerikaanse gerechten en is een van de eetgelegenheden op 14-minuten wandelafstand. De luchthaven McCarran International bevindt zich op 5 km afstand, terwijl de treinhalte Monorail - MGM Grand op afstand van 8 km tot deze villa.
+ Meer - Minder
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Spa en ontspanning
  • Kindvriendelijk
  • Airconditioning
  • Huisdieren
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

Las Vegas
Bezienswaardigheden
  • Fremont Street Experience - 2,5 km
  • Stratosfeer - 2,6 km
  • American Legion Nevada - 3 km
  • Stardust Hotel and Casino - 3,9 km
  • Debriefing Room - 4,4 km
  • Fashion Show Mall - 4,6 km
  • Las Vegas Convention Center - 4,7 km
  • Mirage Resorts Inc - 4,3 km
Luchthavens
  • Luchthaven McCarran International - 12 km
Treinstations
  • Former Las Vegas, NV, Amtrak Station - 2 km

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan

Eten

  • Elektrische waterkoker
  • Droger

Sport en recreatie

  • Jacuzzi

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Zithoek
  • Patio
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Wasmachine
  • Flat-screen TV
  • Ledikanten/ Babybedden
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Spa en ontspanning
  • Kindvriendelijk
  • Airconditioning
  • Huisdieren

Hotelbeleid

Inchecken: van 16:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 11:00
LicentienummerG65-01199
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Woe 29 Jul
Do 30 Jul
Gasten
Hotels in Las Vegas aan het zoeken